Satılık halep keçisi

satılık halep keçisi çiftliğimizde satışa sunulmadan önce yavru atma hastalıklarının en ölümcülü olan brucella yönünden  hassas  yöntemlerle kan tetkikleri yapılır.Tamamen temiz,halep keçileri damızlık olarak satılır.Halep keçisi özellikleribakımından en üst seviyede olan damızlık halep keçisi çiftçiye verilir.

Halep keçisi satışları,halep çiftliğimizde düzenli olarak yapılmaktadır.Çiftçi ister istemez merak etmektedir halepkecim yolculukda giderken hastalınırmı diye?

Satılan halep keçilerini sözleşmeli nakliyat firmalarımızla taşıma prensiblerine sıkı şekilde uymak şartıyla güvenli bir şekilde naklini yaptırmaktayız.Halep keçisi satılık,her zaman çiftliğimizde halep keçisi satışları makul fiyat aralığında sürmektedir.

Halep keçisi fiyatları değişken hayvan pazarı fiat koşullarına göre aralıklarla değişmektedir.Halep keçisi satın almak için en uygun mevsim sonbahardır.Sahibinden satılık halep keçisi uygun fiata bizde.

Halep keçisi satılık ilanları ilanları taramayı bırakın Adana Torunoğlu Keçi Çiftliğine gelin lütfen.

Halep keçisi kimi zaman şam keçisi,şami keçisi,mente keçisi,çukurova keçisi,damaskus keçisi,damascene kecisi yada aleppo keçisi diye anılmaktadır.Halep keçisi satanlardan kan testi yapılmamış halep keçi satın almaktan kaçının.

Halep keçisi mi saanen mi saanen mi ? Saanen keçisimi halepkeçisi mi?

Ülkemizde çok ünlü bir süt keçisi olan halep keçisi varken yabancı keçi yetiştiriçilğinin yani saanen keçisi dayatması çok manidardır.Bu tezgahın arkasında batı emperyalizmi yani Dünya Kiliseler Birliği var.Saanen keçisini ülkemize getirenlerde onlar.Sığır ırklarımızı eçnebinin,holstein,montofon,jersey,simental ineklerine dönüştürenlerde yine aynı güçler.Bu gün eçnebinin mundar ve kokmuş hormonlu etini yediğimiz unutulmamalıdır.Yerli sığırlarımız varken bırakın et ithalatını dünyaya et ihraç ediyorduk.Hep birlikte yerli milli keçi koyun ve sığır ırklarımıza sahip çıkalım!!!

Halep keçisi verim özellikleri  ve yaşam direnci olarak saanen keçisine göre çok daha üstündür.Halep keçisi oğlak ve anne telefatı çok düşüktür.Saanen keçisi ölümleri yer yer sahibini iflas ettirecek noktaya kadar taşıyabilmektedir.

Satılık halep keçisi fiyatları hakkında güncel bilgi için:0555 9975075 0532 2664041 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis